Zástupce vedoucího autodílny

Náplň práce:

  • Komunikace a spolupráce s vedoucím autodílny a zástup v době jeho nepřítomnosti, především:
  • plánování práce automechanikům
  • nákup náhradních dílů
  • plánování servisů a oprav vozidel
  • Nákup a evidence pohonných hmot, maziv a ostatních provozních kapalin
  • Správa interní čerpací stanice
  • Správa automyčky a čističky odpadních vod
  • Nákup a management pneumatik
  • Správa dokumentace ISO 9001 a 14001
  • Řešení pojistných událostí

Požadujeme:

  • orientace v problematice servisu nákladních vozidel
  • zkušenost s provozem autodílny výhodou
  • řidičský průkaz sk. C nebo CE (případně nutno doplnit ihned po nástupu do zaměstnání)
  • zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
  • flexibilitu
  • německý nebo anglický jazyk výhodou

Nabízíme:

  • Práci HPP ve stabilní české firmě
  • Nástupní mzdu 30.000,- Kč, vyšší výdělek po zapracování
  • Služební telefon i k soukromému použití
  • Roční odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování

Kontakt:

Ing. Petr Maleček
Ředitel dopravy
petr.malecek@jipocar.cz Tel.: +420 567 575 179 Mobil: +420 602 170 612

Přihlásit se můžete přes tento formulář.

Fill out my online form.