Referent zákaznického servisu

OBSAZENO

Pracovní náplň:

  • Pracovník samostatně komunikuje v provozních záležitostech se skladovými klienty, zpracovává požadavky v IS.
  • Odpovídá za efektivní využívání materiálních finančních zdrojů

Požadujeme:

  • Flexibilní přístup, schopnost týmové práce, samostatnost, osobní odpovědnost a aktivitu při řešení provozních záležitostí
  • Znalost práce s PC na uživatelské úrovni
  • AJ nebo NJ - základní znalosti
  • Odolnost vůči stresu, důslednost svědomitost

Co můžete očekávat?

  • Férový plat, cílové odměny a jiné benefity
  • Přátelskou atmosféru ryze české společnosti
  • Ocenění Vaší práce
  • Dovololenou 5 týdnu
  • Zdravotní péči
  • Příspěvěk na stravování
  • Zaměstnanecký, zvýhodněný telefonní tarif
  • Příspěvky na sport, kuturu a zdraví

Místo výkonu práce:

CTPark Brno South, K Letišti 1792/1, 664 51 Šlapanice

Z důvodu obsazení pozice je formulář nefunkční

*Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních dat dle zákona 101/2000 Sb.