Pro zaměstnance

Pro Vás všechny, kteří se nedostanete tak často k intranetu, a chcete vědět, co je u nás nového, jsme připravili další možnosti. Můžete si hlavní novinky přečíst zde na webu, a také se přihlásit k odběru firemního newsletteru přímo do Váší e-mailové schránky. Stačí jen odeslat jméno a e-mail na který chcete newsletter zasílat.


Víte o někom, kdo by mohl být naším novým kolegou?

Doporučte nám někoho šikovného na naše volné joby. Nový zaměstnanec získá náborový příspìvek a vy získáte odměnu za nábor. Kontaktujte nás a řekneme Vám jak postupovat.

Putovní pohár skončil tentokrát ve Stříteži

Již tradičně jsme zorganizovali v rámci upevnění dobrých sousedských vztahù fotbálek, který se konal dne 25.6.2016 na fotbalovém hřišti v sousední Stříteži. Za krásného letního odpoledne jsme odehráli náročný zápas, který byl po celou dobu velmi vyrovnaný. Za náš tým dali góly: Petr Meloun (2) a Daniel Vanìk (1). Spoluhráčùm se nakonec dařilo více, byli zastoupeni v hojnějším počtu a vyhráli 4:3, putovní pohár skončil tedy u soupeřù ve Stříteži. Ze sousední Stříteže přišlo kolem stovky fanouškù včetně dětí, které si přišly také na své, dostaly sladkou odměnu. Děkujeme našim hráčùm za skvěle podaný výkon a všem těm, kdo přišli fandit. Sportu zdar a těšíme se příště!