Práce v logistice a skladování

Zajímá tě logistika a skladování? Rádi tě do tohoto oboru zasvětíme.

V našich halách poskytujeme služby významným klientům, kteří jsou největšími hráči na trhu. Ať už se jedná o výrobní podniky nebo obchodní řetězce.

Zajišťujeme průmyslovou logistiku, skladujeme spotřební chemii, zajišťujeme skladovou činnost pro největší řetězce a obalový management.

Disponujeme moderními sklady vybavenými regály a dostatkem volné skladovací plochy, špičkovou manipulační technikou a vysokou čistotou.

Novým absolventům nabízíme:

  • důkladné zaškolení na skladovací techniku
  • seznámení s logistickými a skladovacími procesy
  • perspektivu dalšího postupu v rámci skupiny JIPOCAR

Co budete dělat?

  • Manipulace zboží pomocí techniky
  • Zakládání do regálových systémů,
  • Práce se čtečkou čárových kódů
  • Práce ve směnném provozu

Co u Vás očekáváme?

  • Samostatnost a odpovědnost
  • Flexibilitu, komunikativnost
  • Schopnost práce v kolektivu
  • Bezúhonnost
  • Praxe s VZV vítáná, pokud není zajistíme.

Co můžete očekávat?

  • Zaškolení na manipulační techniku zdarma
  • Mzda 21 - 29 000,-Kč, cílové odměny a další benefity
  • Přátelskou atmosféru ryze české společnosti
  • Ocenění Vaší práce
  • Dovolenou 5 týdnu
  • Zdravotní péči
  • Příspěvěk na stravování
  • Zaměstnanecký, zvýhodněný telefonní tarif
  • Zaměstnanecké slevy na zboží a služby
  • Příspěvky na sport, kulturu a zdraví
  • Příspěvky na praní a čištění oděvů

Místo výkonu práce:

LCJ Logistické centrum D1 - Jihlava, Střítež u Jihlavy 3, 588 11 Střítež u Jihlavy

Zaulalo tě to? Dej o sobě vědět!