Náš tým letos poprvé běžel Yellow Ribbon Run

26.06.2019

Jak již víte z našich zpráv, letos jsme poprvé dali dohromady vlastní sportovní tým pro Yellow Ribbon Run. Jedná se o projekt, který podporujeme, jeho hlavní vizí je dát lidem s trestní minulostí a jejich rodinám druhou šanci.

 Na start, této známé akce, nastoupila naše štafeta ve složení Luboš Homoláč, Klára Urbánková, Olga Svobodová a Miroslav Votava. Běželo se v rámci O2 Pražské štafety v úterý 25. června 2019. V tričku se žlutou stužkou se startovalo v 18:00 na pražském Výstavišti. Celá štafeta byla dlouhá 20km, tedy každý běžel 5km. Počasí nebylo moc příznivé, teplota dosahovala místy až 35°, ale organizátoři měli na trase spoustu míst k osvěžení. Účastnilo se celkem 729 štafet, ta naše se, pod názvem "Jipocarské běhny", umístila na 299.místě s časem 1.45.14, což je velmi dobrý čas.

Za nás všechny poděkovala celému týmu Petra Müller: "Milí sportovci, gratuluji Vám ke skvělému sportovnímu výkonu v nelehkých klimatických podmínkách! Děkuji za reprezentaci naší firmy na Yellow Ribbon Run 2019. Doufám, že jste si to společně užili a vyrazíte příští rok znovu." Za celý tým se pak vyjádřila Klára Urbánková: "Děkujeme za podporu, bylo to i přes vedro moc fajn, super atmosféra, příští rok jdeme zase do toho."