Ředitel pobočky Brno

Distribuce a logistika.

Společnost JIPOCAR Logistic, s.r.o. hledá:

Ředitele pobočky Brno (distribuce a logistika)

Místo výkonu práce: CTPark Brno South, K letišti 1792/1, 664 51 Šlapanice

Jedná se o hlavní pracovní poměr se smlouvou na dobu určitou

Co vás čeká

Pracovník samostatně organizuje a řídí provoz pobočky

Řídí koordinuje a odpovídá za:

  • efektivní využívání materiálních, lidských a finančních zdrojů
  • plnění hospodářských plánů pobočky
  • dodržování legislativních nařízení
  • koordinaci a optimalizaci logistických procesů, za jejich pravidelný upgrade či zavádění nových postupů
  • včasnou fakturaci a důslednou péči o pohledávky
  • dodržování interních směrnic a zákonných ustanovení

Provádí akviziční činnost

Úzce spolupracuje s vedoucími ostatních oddělení pro zajištění veškerých procesních návazností a uspokojení požadavků klientů.

Hodnotí a navrhuje finanční benefity podřízených pracovníků.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Ukončené středoškolské vzdělání a vyšší

Zkušenosti v oblasti distribuční logistiky a skladování podmínkou

Zkušenosti s vedením většího kolektivu

Komunikační schopnosti

Znalost PC (MS office, Power point, skladový SW) na dobré úrovni

Samostatnost, odpovědnost, flexibilita

bezúhonost

Výhodou bude, pokud budete umět

Aj a Nj na komunikační úrovni

Znalost procesního řízení

Co vám můžeme nabídnout

Pružná pracovní doba, zajímavé platové ohodnocení, Q odměny závislé na výsledcích pobočky, vysoký manažerský standard - služební vůz, telefon, notebook, 25 dní dovolené + ostatní benefity skupiny JIPOCAR

Máte zájem o tuto pozici? Vypňte prosím náš formulář.