Vánoční sportování

17.01.2020

Vánoční čas opět patřil i sportování - již po třetí jsme se sešli na zimním stadionu v Jihlavě

Sešli jsme se tentokrát 28.12.2019, abychom fanděním povzbudili své kolegy při hokejovém utkání mezi sklady Jipocar Logistic vs. Automotive Lighting. Utkání bylo z obou stran plné očekávání, jestli se JIPO týmu povede získat hattrick, a nebo tým ALCZ umístí na putovní pohár první vítězný zápis. Jako první šel do vedení JIPO tým, ale soupeř do konce první třetiny dokázal vyrovnat. V druhé třetině se tým JIPO dostal opět do jednobrankového vedení, ale bohužel na začátku třetiny třetí toto vedení ztratil. Až do posledních tří minut utkání byla hra velmi vyrovnaná a pak se ujal vedení tým ALCZ, který v závěru dovršil své vítězství na konečný stav 4:2. JIPO tým tedy předal putovní pohár svému protivníku a budeme doufat, že příští rok se nám ho podaří získat zpět. Po utkání následovalo veřejné bruslení a dovednostní soutěže pro fanoušky a rodinné příslušníky. Po celou dobu sobotního programu bylo pro účastníky připraveno malé občerstvení na zahřátí v podobě čaje a punče. Chtěli bychom všem poděkovat za vytvoření přátelské atmosféry a vedení Jipocaru za možnost tuto akci uspořádat.